3D Model Mühendislik Distribütörlükler

3D Model Mühendislik’in, farklı alanlardaki farklı ihtiyaçlara çözüm üreten distribütörlük ağı bulunmaktadır. Tersine mühendislikten simülatörlere, rehabilitasyon cihazlarından 3D yazıcılara kadar paydaşlarımız ile iş birliği haline faaliyetler yürütmekteyiz. 

3D Model Mühendislik Logo - Geniş

Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz firmalara ait özet bilgilere aşağıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz. Firmaların ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için satış sekmesinden ilgili ürüne ait detaylara ulaşabilirsiniz. 

Daha fazla bilgi için üst kısımda yer alan telefon numarasından müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

3D_Model_Muhendislik_Distribitörlükler-1

Distribütörlük - Apollo Studios

Simulatör Teknolojileri

3B yazılım geliştirme konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Apolo Studios, simülasyon dünyasına, yüksek değeri, tamamen özelleştirilebilir, güncellenebilir ve uygun fiyatlı ürünler sunan en büyük değeri olan teknoloji ile giriyor.

Apolo Stüdyoları, karmaşık fizik davranışlarını, örneğin katı nesneleri, kıyafetleri ve hatta sıvı simülasyonunu yeniden oluşturmayı sağlayan, dünya çapında bilinen bir fizik motorunu kullanmaktadır.

3D_Model_Muhendislik_Distribitörlükler-2

Distribütörlük - DesignWorks

Tersine Mühendislik

DezignWorks, SOLIDWORKS, PTC Wildfire/Creo ve Autodesk Inventor programları ile birlikte bir modelleyiciye sayısallaştırıcı bir cihazla veri toplayan Tersine Mühendislik yazılım aracıdır. DezignWorks’ü tersine mühendislik için en iyi seçim yapan farklardan biri, kullandığınız modelleyicide tamamen entegre özellik tabanlı ters mühendislik yazılımına sahip olmasıdır. DezignWorks, Microscribe, Faro, Romer, Baces3D & Metris taşınabilir koordinat ölçüm makineleri ile uyumludur.

3D_Model_Muhendislik_Distribitörlükler-3

Distribütörlük - Khymeia

Rehabilitasyon Üniteleri

1998 yılından beri, Khymeia tarafından geliştirilen her sistem doğal olarak ağ işlevselliğini ifade etmiştir. Tele danışma, tele tıp, tele rehabilitasyon ve bulut bağlantısı her zaman Khymeia cihazların ın tekliğinin ayırdedici özelliklerinden olmuştur. Khymeia’nın araştırma ve geliştirme faaliyetleri, en prestijli uluslararası klinik merkezlerin işbirliğiyle, hastalar için en iyi sonuçları elde etmek için aralıksız olarak ele alınmaktadır.

3D_Model_Muhendislik_Distribitörlükler-4

Distribütörlük - Mankati

3D Yazıcıları

Mankati profesyonel uygulamalar için tasarlanmıştır, hem  profesyoneller hem de yeni başlayanlar için mükemmel kullanım deneyimi ile yüksek performanslı mühendislik plastiği baskıları için gereken performansı sağlar.

3D_Model_Muhendislik_Distribitörlükler-5

Distribütörlük - Polhemus

Tarama & Takip Cihazları

Polhemus, önde gelen hareket ölçüm teknolojisi şirketidir. 40 yıllık tecrübesiyle,  sistemlerimiz sağlık, araştırma ve teknoloji ve askeri uygulamalarda yüksek hassasiyetli, gerçek zamanlı, 6DOF izleme sağlıyor. Gerçek ve sanal dünya için uygun maliyetli teknolojiler sunuyoruz. 

3D_Model_Muhendislik_Distribitörlükler-6

Distribütörlük - Orqa

Drone Teknolojileri

Orqa teknoloji hattı, antenler, radyo kontrolörleri, kulaklıklar ve en önemlisi düşük gecikmeli video sinyali taşıma sistemleri dahil olmak üzere FPV teknoloji yığınının tüm parçalarını yenilemeye ve geliştirmeye odaklanmıştır.

Bunu başarmak için, elektronik, mekanik ve optik mühendislik, gömülü ve arka uç sistem geliştirme, prototip oluşturma ve üretim gibi çok sayıda farklı teknolojiyi uzman ekibi ile kendi içinde geliştirmektedir.