3D Model Mühendislik Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

3D Model Mühendislik Bilişim Makina ve Danışmanlık Limited Şirketi olarak firmaların imalat döngülerini azaltmak, prototip oluşturma gereksinimlerine çözüm üretmek ve imalat süreçlerinde verimliliği arttırmaya yönelik uçtan uca gelişmiş mühendislik ve üretim çözümleri sunuyoruz.

Ayrıca ister bireysel ister kurumsal iştiraklerin donanım geliştirme süreçlerinde ihtiyaç duyduğu mühendislik, tasarım, 3 boyutlu modelleme, 3 boyutlu baskı, ölçüm, analiz, doğrulama, entegrasyon ve kalite kontrol süreçlerinde kendini çözüm ortağı olarak konumlayarak istenirse kısmi istenirse de anahtar teslim proje teslimleri gerçekleştiriyoruz.

Aynı Zamanda sahip olduğumuz farklı alanlardaki farklı ihtiyaçlara çözüm üreten firmalara ait distribütörlük ağımız ile tersine mühendislikten simülatörlere, rehabilitasyon cihazlarından 3D yazıcılara kadar bir çok alanda paydaşlarımız ile iş birliği haline faaliyetler yürütüyoruz. 

Makine parkurumuz ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için TIKLAYIN 

3D Model Mühendislik Biz Kimiz - Havacılık

3D Model ile Endüstri ve İmalat Sanayinde 3. Boyut!

3 Boyutlu Baskı ve 3 Boyutlu Tarama ürün ve hizmetlerimizle bugüne dek yüzlerce paydaşımızın zorlu mühendislik ve üretim süreçlerine destek olduk. Firmaların daha iyi ve maliyet etkin ürünler üretmesini sağladık. Sahip olduğumuz Profesyonel 3 Boyutlu Yazıcılar, Yüksek Doğruluk ve Tekrarlanabilir Özellikli Mobil CMM, Lazer Tarayıcı ve Lazer Takip Sistemlerinden oluşan ürün yelpazemiz ile birlikte ISO 9001 onaylı servislerimiz ile;

  • Üretim Etkinliğinizi Hızlandırabilir
  • Üretim Hızınızı Arttırabilir
  • Üretim Verimliliğinizi Arttırabilir
  • Daha Uygun Maliyetli Ürünler Üretebilirsiniz

Kalite politikamız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için TIKLAYIN

Doğru Ürün İçin Doğru İmalat Hattı! Ölçüm ve Kalite Kontrol

 İmalat hatlarında her şeyin planlandığı şekilde ilerlemesi için düzenli olarak istasyon ve cihazların profesyonel kontrolü kritik önem arz etmektedir. 

İşte tam da bu noktada 3D Model Mühendislik olarak sahip olduğumuz yaygın servis ağı ile firmanızın üretim sahasında yüksek doğruluk ve tekrarlanabilir özellikteki makine parkuru ile boyutsal analiz, koordinat ölçüm, tolerans, kalibrasyon, kalite raporlama ihtiyaçlarınız için mühendislik hizmetleri sunuyoruz.

Bununla birlikte savunma, elektronik, havacılık gibi özel gizlilik gerektiren imalat hatlarında 3D Model Mühendislik, Cihaz Kiralama servisi ilgili işlemlerin firmaların kendi personelleri tarafından sağlanmasını mümkün kılmaktadır. 

Cihaz kiralama süreçlerinde firmalara cihazlarla ilgili eğitim ve danışmanlık uzaktan verilmekte olup bu nedenle hattın gizliliğine yönelik herhangi bir olumsuz durumun oluşmasına engel olmaktayız.

 Cihaz Kiralama ile ilgili daha detaylı bilgi almak için TIKLAYIN

Katmanlı İmalat ve Metrolojinin Sınırsız Olanaklarını Keşfedin

İhtiyaç ve taleplerin bu denli hızlı değiştiği dünyamızda seri imalat yöntemleri bazı durumlarda göreceli olarak atıl kalabilmektedir. Paydaşlarımız çözümlerini pazarla ya mümkün olan en hızlı şekilde buluşturmayı amaçlamakta ya da müşteri taleplerine uygun olarak sıklıkla değişikliklere gitmektedir.  

Yüksek adetli üretim için ihtiyaç duyulan zaman ve kaynak ihtiyacını, çözümü pazar tarafından doğrulandıktan sonra kullanmak isteyen paydaşlarımız hızlı prototipleme ve düşük adetli üretim hizmetlerimizi tercih etmektedir.  

Diğer taraftan henüz tasarım ve geliştirme aşamasındaki projelerinizde de gelişmiş ve taşınabilir 3D tarama teknolojisi cihazlarımızla; üreticilere, ürün tasarımcılarına, ürün geliştiricilere, kalite kontrol ekiplerine ve denetim ekiplerine tersine mühendislik ve denetim uygulamaları konusunda çözüm ortağı oluyoruz.

3D Model Mühendislik Biz Kimiz - Savunma

Katmanlı İmalat Teknolojileri İle Hız ve Esneklik

Katmanlı imalat teknolojileri tasarlanan pek çok şeyin üretilebilmesini mümkün kılıyor. Sınırsız tasarım potansiyeliyle, gelişmiş performans ve benzersiz işlevsellikle daha güçlü ve hafif parçaları oluşturmak mümkün. Tıpkı bir ayakkabının her insan için uygun olmayacağı gibi artık ürün geliştirme ve üretimde de özelleştirilmiş ve düşük hacimli yaklaşımınızı tüketicilerle buluşmak Katmanlı İmalat Teknolojileriyle mümkün.

Katmanlı İmalat Teknolojileri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için TIKLAYIN

Metroloji Çözümleri İle Özelleştirme ve Verimliliğe Odaklanın

3D Model Mühendislik metroloji hizmetleriyle, oluşturduğunuz fiziksel parçaların ve bileşenlerin tasarımlarınızın doğru temsili olduğundan emin olabilirsiniz. Boyut, ortam veya karmaşıklık düzeyi ne olursa olsun zorlu mühendislik ve üretim karmaşasının üstesinden gelebilecek, doğru, tekrarlanabilir ve güvenilir veri gerektiren 3 Boyutlu Metroloji Hizmetleri için 3D Model Mühendislik ekibine güvenin.

Metroloji Hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için TIKLAYIN

Bir Bakışta 3D Model Mühendislik

3D Model bünyesindeki yüksek teknolojiye sahip:

  • 3 boyutlu tarama ve ölçüm cihazları ile Kalite Kontrol ihtiyaçlarının gidermek.
  • Tersine mühendislik ve endüstriyel tasarım altyapısı ile tasarım, ürün geliştirme ve üretim faaliyetlerinin hızlandırmak.
  • 3 Boyutlu endüstriyel yazıcılar ile hızlı prototipleme ve modelleme ihtiyaçlarının karşılamak.
  • Lazer tarayıcılar ile arazi ve endüstriyel ölçümler, yapı kesit planları, harita üretimi, rölöve ve restorasyon gibi farklı uzmanlık alanlarında. Tecrübeli çalışanları ile tasarımdan son kontrole kadar geçen üretim süreçlerinin tüm kademelerinde ürün ve hizmetleri ile firmalara çözüm ortağı olmaktadır.